Hata! Javascript'inizi açınız
Web Sitemize Hoşgeldiniz 22 Eylül 2019

Okul Kütüphanesindeki Bir Kitabı Konuşturarak Onun Duygularını Anlatan, Hikâye Edici Bir Metin

Şimdiki Yazımızda “Okul Kütüphanesindeki Bir Kitabı Konuşturarak Onun Duygularını Anlatan, Hikâye Edici bir Metin Yazınız. ”  Konusundan Bahsedeceğiz

Sinirli Kitap

Büyük bir şehrin tam ortasında bir kütüphane varmış. Bu kütüphanede sinirli mi sinirli bir hikaye kitabı varmış. Kendisine neden sinirli olduğu sorulduğunda yanıtsız bırakır ve bir gün cevabını vereceğini söylermiş.

Günün birinde, bir çocuk kütüphaneye gelmiş ve bu sinirli kitabı eline almış. Sinirli kitabın yüzü gülmeye başlamış. Çocuk, kitabın üstündeki tozları alınca kitap gıdıklanmış ve sevincinden havalara uçmaya başlamış. Çocuk, üç dört saatte kitabı okuyup yerine koymuş.

Çocuk, kütüphaneden çıktıktan sonra diğer kitaplar kızgın kitaba, “yıllardan beri hiç gülmüyordun, şimdi ise çok mutlusun. Bunun sebebi nedir?” diye sormuşlar. Sinirli kitap, “bu kütüphaneye beş yıl önce konuldum ve bu güne kadar hiç okunmadım. İlk defa biri beni okuyup sevdi. Ben mutlu olmayayım da kim olsun? demiş.” Bu şekilde hayatına mutlu bir şekilde devam etmeye başlamış.


 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

  1. beyza dedi ki:

    çok güzel bayıldımmm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: YASAK!