Sitemizi Kullanabilmen İçin JavaScript'i Etkinleştir!
Çeşitli Nedenlerle Ülkelerini Terk Etmek Zorunda Kalan ve Başka Ülkelere Sığınan İnsanlarla İlgili Gazete Haberleri Toplayınız. | Okul Aşkı
Web Sitemize Hoşgeldiniz 24 Şubat 2019

Çeşitli Nedenlerle Ülkelerini Terk Etmek Zorunda Kalan ve Başka Ülkelere Sığınan İnsanlarla İlgili Gazete Haberleri Toplayınız.
Şimdiki Yazımızda “Çeşitli Nedenlerle Ülkelerini Terk Etmek Zorunda Kalan ve Başka Ülkelere Sığınan İnsanlarla İlgili Gazete Haberleri Toplayınız.” Konusundan Bahsedeceğiz

Günlük hayatta, ülkelerini terk edip başka ülkelere sığınan ya da sığınmaya çalışan insanlarla ilgili onlara habere tanıklık etmekteyiz. Bu haberlerden birisi şu şekildedir:

Muğla’nın Bodrum ilçesinden Yunanistan’ın İstanköy adasına yüzerek kaçmaya çalışan Pakistan uyruklu mülteciyi gören turistler gözlerine inanamadı.

İçmeler mevkisinden can simidi giyerek yasa dışı yollarla İstanköy adasına geçmeye çalışan Nur Muhammed isimli mülteci tur teknesi kaptanı tarafından kurtarıldı. “Black Angel” isimli tur teknesi İçmeler açığında turistleri gezdirirken Pakistan uyruklu Nur Muhammed ile karşılaştı.

Bitkin halde yüzmeye çalışan kaçak mülteciyi gören turistler ise şok oldu. Tekneyi mültecinin yanına yaklaştıran kaptan personeli ile birlikte denize atladı. Denizde çıkarılan kaçak mülteci tekneye alınarak yiyecek ve içecek ikram edildi. Turistler ne yapacağını şaşırırken tekne kaptanı Sahil Güvenlik Ekiplerine haber verdi. Ekipleri mülteciyi alarak işlem başlattı. Yapılan İşlemlerin ardından mülteci göç idaresine teslim edildi.


DERS KİTABI CEVAPLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  Çok uzun

 2. Can dedi ki:

  Çok iyi olmuş

 3. Ssus dedi ki:

  Çok şey yok ama olsun güzel…

 4. SalataMan dedi ki:

  Bu Site Benim İçin Uygun Bir Site.Bir Üyesi Olarak Bu Sayfayı Çok Beğendim. Herkese İyi Ödevler Dilerim ve İyi Bir Eğitim Öğretim Yılı Sizlerle Olsun.

 5. Sanene dedi ki:

  Hiç birsey

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.