Hata! Javascript'inizi açınız
Web Sitemize Hoşgeldiniz 16 Eylül 2019

Beyaz Diş Dinleme Metninin Özeti

Şimdiki Yazımızda “Beyaz Diş Dinleme Metninin Özeti” Konusundan Bahsedeceğiz

Beyaz Diş, yarı köpek yarı kurt olan bir yavru kurttur. Yavru Kurt bir gün annesi ve kardeşleriyle yaşadıkları mağaradan dışarıda bir ışık görürler ve meraklarına yenik düşerek ışığa doğru giderler. Dışarıda insanların olduğu bir kamp görürler. Beyaz Diş oraya girdiğinde Gri Kunduz tarafından yakalanır. Yavrusunun sesini duyan annesi de kampa girince Gri Kunduz onu da yakalar.

Daha sonra annesi başka yere gönderilir ve Beyaz Kurt yalnız başına yaşamayı öğrenir. Kampta köpeklere eziyetler artar ve Beyaz Diş kamptan kaçarak doğada iyice vahşileşerek tam bir kurt olur. Kampına tekrar dönen Beyaz Diş, Smith adında biri tarafından alınır. Smith, Beyaz Diş’e işkenceler yapar, onu iyice vahşileştirir ve onu dövüştürerek para kazanır. Bu kavgaların birinde Weedon Scott adlı bir hayvan sever Beyaz Diş’e acır  ve onu sahibinden satın alır.

Weedon Scott, Beyaz Diş’e çok iyi davranır. Beyaz Diş, Efendisinin sevgisi karşısında biraz afallar. Çünkü, o zamana kadar hiç kimse başını okşamamıştır. Beyaz Diş, zamanla bu sevgiyi  kabullenir ve Efendisinin sevgisini arar olur. Efendisi yanında değilken huysuzlaşır, yanındayken de uysallaşır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

Henuz yorum yapilmamis.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: YASAK!