Hata! Javascript'inizi açınız
Web Sitemize Hoşgeldiniz 21 Eylül 2019

Anadolu İnsanını Anlatan Kısa Bir Konuşma Yapınız.

Şimdiki Yazımızda “Şimdiki Yazımızda “Anadolu İnsanını Anlatan Kısa Bir Konuşma Yapınız.” Konusundan Bahsedeceğiz

Sevgili Arkadaşlar

Anadolu insanını diğer yörelerin insanlarından ayıran birtakım özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında Anadolu insanının samimiyeti gelir. Evet, Anadolu insanı samimidir, kendine sığınana yardımcı olur, asla geri çevirmez ve sıcakkanlılığını her zaman gösterir. Yolunuz bir gün Anadolu insanının kapısına düşerse ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Anadolu insanı merttir, vatanseverdir, bayrağına ve devletine düşkündür. Devletinin yararını düşünen Anadolu insanı tarih boyunca büyük badireler atlatmıştır. Hepsinden de alnının akıyla çıkmayı başarmıştır. Çektiği acılar ve kazandığı zaferler de diline, sanatına, geleneğine, kültürüne yansımıştır. Acıyı bile bal etmesini bilmiştir Anadolu insanı. Anadolu’yu renk renk, desen desen bir kilim gibi dokumuştur.

Anadolu insanı nimetinin değerini bilir ve Allah’ın kendilerine verdiği nimetlere şükreder. Ayrıca, geleneklerine de bağlıdır. Bu bakımdan bizler kendimize Anadolu insanını örnek almalı ve Anadolu insanına gereken değeri ve saygıyı göstermeliyiz.


 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAS

Yorumlar

  1. Burak dedi ki:

    Teşekkürler

  2. Dilek dedi ki:

    Teşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: YASAK!